• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 07:11
نوزاد چهارماهه برنده جایزه ویژه عصرجدید یادگیری در دوره ابتدایی کشور شد کد مطلب: 293 | تاریخ انتشار: 1402/4/19 | اخبار | اجتماعی
نوزاد چهارماهه برنده جایزه ویژه عصرجدید یادگیری در دوره ابتدایی کشور شد
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در رویداد بین المللی «الف تا» که از دیروز با هدف شناسایی و پرورش ایده‌های تحولی در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی(ره) در حال برگزاري است و در برنامه عصر جدید یادگیری که به همت معاونت آموزش ابتدایی ودر ادامه طرح شهید همت برگزار شد؛ یک زوج جوان با همراهی و مشارکت همدیگر تدریسی زیبا و ماندگار را به نمایش گذاشتند که مورد تحسین داوران و مخاطبین قرارگرفت.

خانم یاوری آموزگار منطقه یک تهران که مدیریت این تدریس را برعهده داشت؛ درحالی طراحی آموزشی و تدریس علمی پژوهشی خود را تهیه و به سطح کشور رسانده است که مادر یک نوزاد چهارماهه می‌باشد.

هیات داوران و معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش هدیه‌ای معادل هدایای برگزیدگان برتر کشوری عصرجدید یادگیری به نوزاد این زوج جوان اختصاص داده است که در مراسم اختتامیه به مادر پرتلاش وی اهدا خواهد شد.

گفتنی است؛ برنامه عصرجدید یادگیری با هدف ترویج گفتمان آموزشی و ارائه تجارب، طراحی آموزشی و تدریس معلمان در سطح کشور برگزار شده است.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.