• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 12:48
کد مطلب: 290 | تاریخ انتشار: 1402/4/17 | اخبار | استخدام
جذب شایسته ترین و بهترین نیروها در آموزش و پرورش
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هاشمی‌نکو در جلسه توجیهی ارزیابان تخصصی فرایند مصاحبه داوطلبان آزمون استخدامی اظهار کرد: دستگاه تعلیم و تربیت به دنبال روزآمد کردن و کارآمدسازی رویه‌های گذشته است و آموزش و پرورش باید بهترین و شایسته‌ترین نیروها را جذب کند.

وی افزود: سیاست اصلی حال حاضر دستگاه تعلیم و تربیت کشور عملیاتی شدن سند تحول بنیادین در همه ابعاد و حوزه‌های آن، ارتقاء معیشت فرهنگیان، گزینش معلمان توانمند، کارآمد و شایسته، تحول در برنامه درسی و بسیاری از مولفه‌های دیگر است که با جدیت به دنبال تحقق آن هستیم.

هاشمی نکو بیان کرد: تغییر و تحول باید رو به جلو و با ترسیم افقی روشن اتفاق افتد؛ کما اینکه در همه مراحل کار با هدف همفکری هرچه بیشتر و بهره‌گیری از ایده‌ها و تجارب همکاران عزیز، پذیرای نقد سازنده آنان نیز خواهیم بود.

وی ادامه داد: اولین سالی ست که جذب معلمان تخصصی می‌شود؛ فرآیند مصاحبه داوطلبان آزمون استخدامی به شیوه جدید یک ابر پروژه است که شما خوبان مسئولیت آن را پذیرفته‌اید و یقیناً با نگاه بلند و دقت نظر شما منتج به نتایج پیش بینی شده خواهد شد.

مشاور وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: همه ما تلاش می‌کنیم این شیوه که اولین بار است اجرا می‌شود به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد و در پایان آسیب‌ها و فواید آن نیز احصا گردد.

وی در پایان بر مطالعه دقیق دستورالعمل و شیوه‌نامه ارسالی از سوی وزارت آموزش و پرورش با هدف تسهیل فرایند و دستیابی به اهداف پیش‌بینی شده تاکید کرد.
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.