• والدین
  • دبیران
  • دانش آموزان
  • آموزشگاه ها
سامانه آموزشگاه علمی آزاد سپهر دانش پژوهان کیش ، دبستان و دبیرستان سپهر کیش دوشنبه 7 خرداد 1403 بروز رسانی 04:55
کد مطلب: 666 | تاریخ انتشار: 1402/12/21 | اطلاعیه و بخشنامه | آموزشی
فعاليت مدارس تا روز 28 اسفند 1402
ضمن تشكر و قدرداني از تلاشهاي مجدانه همه همكاران گرامي اعم از كادر آموزشي و اداري مدارس مبني بر ضرورت فعاليت آموزشي مدارس تا 28 اسفند ماه 1402 به منظور ارتقاي كيفيت فرايند ياددهي يادگيري و جلوگيري از استمرار افت تحصيلي دانش آموزان انتظارات نحوه ادامه فعاليت واحدهاي آموزشي تابعه در زمان باقيمانده در سال تحصيلي 1403 - 1402 به شرح زير اعلام مي گردد.
-1همه عوامل اجرايي، تربيتي و آموزشي برابر جدول برنامه هفتگي در مدرسه حضور يابند.

2- تمامي فعاليت هاي تربيتي و آموزشي مربيان، آموزگاران در تمام دروس انجام شود.

3- تاكيد و حضور منظم دانش آموزان در مدرسه و كلاس درس طبق برنامه هفتگي و در صورت غيبت غير موجه ايشان، مطابق آيين نامه اجرايي و ساير مقررات مربوطه مدارس اقدام نمايند.

4- جذاب سازي محيط مدرسه و تنوع بخشي در محيط هاي يادگيري از طريق برگزاري مسابقات، جشنواره ها، رويدادها و اردوهاي فرهنگي، تربيتي و ورزشي توسط مديران، مربيان و معلمان مدارس و استفاده از ظرفيت برنامه ويژه مدرسه (بوم) جهت كيفيت بخشي به فرايند هاي تربيتي و تسهيل در بازگشت پذيري دانش آموزان مورد تاكيد است.

5 – مديران مدارس ابتدايي در راستاي اجراي طرح عيد و هنر و داستان برابر شيوه نامه ابلاغي اقدام نمايند و از ارائه تكاليف عيدانه و دريافت وجوه در خصوص اين موضوع جداخود داري گردد.

6- اميد است كه با تلاش و همكاري شايسته عوامل سهيم و موثر با استفاده از فرصت باقيمانده سال تحصيلي براي جبران كاستي‌هاي يادگيري دانش آموزان شاهد ارتقاي كيفيت خدمات آموزشي و تربيتي دانش آموزان عزيز در همه مدارس باشيم .
نظر شما:


اطلاعیه دبیرستان سپهر
به اطلاع کیشوندان محترم می رساند که دبیرستان پسرانه غیر دولتی سپهر کیش در مقطع متوسطه دوم برای سال تحصیلی 1401-1400 و کلاسهای تابستانی 1400 شروع به ثبت نام کرده است. لذا از کلیه دانش آموزانی که پایه نهم، دهم یا یازدهم را به پایان رسانیده اند و علاقمند باشند در محیطی جذاب و علمی مشغول به تحصیل باشند دعوت بعمل می آید تا برنامه های آموزشی این دبیرستان را ملاحظه کنند. برای آگاهی بیشتراز شرایط ثبت نام و برنامه های دبیرستان سپهر کلید زیر را انتخاب نمائید.